Życzenia

Boże Narodzenie 2011,
Farcha – Coqville, Czad

Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką,
która będzie udziałem całego narodu:
dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel,
którym jest Mesjasz, Pan. (Łk 2, 10-11).

Dziś w splątane dzieje ludzkości wkracza Wszechmocny i Wieczny Bóg. Nie przeszkadza to jednak wołać aniołom: „ Nie bójcie się!”. Nie przeszkadza, gdyż On Zbawiciel nie przyszedł zbawiać zbrojnym orężem i jako Pan nie przyszedł szukać tronu, by uciskać swój lud. Przyszedł jako małe i bezbronne dziecko oddane w opiekę człowieka. Przyszedł właśnie tak, by pokazać, że sens ludzkiego życia – wbrew woli wielu tego świata – wypełnia się przez miłość, pokorę i służbę.

Kochani!
Cała nasza wspólnota w tym wspaniałym dniu życzy Wam, byście mieli odwagę nieustannie kroczyć za Chrystusem. Kroczyć według tego wzoru jaki On nam zostawił: z miłością, w pokorze, przez służbę.
Życzymy również obfitości łask, zdrowia i wszelkiego dobra na Nowy Rok, już 2012.

Ksiądz Stanisław wraz ze wspólnotą z Coqville.

2 komentarze do “Życzenia”

  1. Dziękujemy!
    I życzymy obfitości łask od Bożej Dzieciny, niech podniesie rękę i pobłogosławi całej wspólnocie parafialnej! : )

    Z pamięcią modlitewną,
    pax

  2. Drogi Księże życzę Ci ogromu łask Bożych i mocy Ducha Świętego oraz nieustającej opieki Matki Bożej. Byś przez całe swoje życie podążał z ufnością i nadzieją za Panem. Wszystko, co robisz, czyń z młodzieńczą pasją. By Twoje życie było napełnione światłością i miłością, niech Boski Zbawiciel prowadzi Cię po pięknej lecz niełatwej drodze powołania dla ludu Pana i obdarzy swoim błogosławieństwem. Wytrwałości, spokoju i pogody ducha. Niech Duch Boży nieustannie mieszka w Twoim sercu. Udanej i owocnej współpracy z ogółem wiernych, do których zostałeś posłany.
    Z chrześcijańskim pozdrowieniem dla całej wspólnoty parafialnej w Coqville. Szczęść Boże!

Napisz komentarz: