Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia!

Drodzy Przyjaciele naszej misji!

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Jest to doskonały czas, by Was zapewnić o naszej duchowej łączności i przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia, a także wyrazy wdzięczności.
Papież Benedykt XVI ogłaszają Rok Wiary, który wspólnie przeżywamy, mówił: „Nie możemy się zgodzić, aby sól zwietrzała, a światło było trzymane pod korcem” (por. Mt 5, 13-16).
Życzymy Wam, abyście w imię Tego, Który przychodzi, zawsze byli prawdziwą solą i światłem. Byście nieustannie żywili pragnienie pogłębiania, wzmacniania, świadczenia, dzielenia i poznawania naszej świętej wiary.

Dużo zdrowia, radości i zadowolenia z każdego dnia.

Jednocześnie dziękujemy za modlitwę, serdeczność, listy ze słowami pokrzepienia i wsparcie materialne. Wasza życzliwość sprawia, że jesteście – mimo odległości – blisko nas, z nami.

Kochani!

Nasza wspólnota tętni życiem. Każdy może odnaleźć coś dla siebie. Kilkanaście grup katechezy, harcerze i harcerki, wspólnota dzieci Kem Kogi, młodzież i ministranci. Koła animujące śpiew podczas Mszy, nabożeństw czy spotkań. Rozwijamy kult Bożego Miłosierdzia, modlimy się na różańcu, wspieramy ruchy i różnego rodzaju formacje dla dorosłych. Pamiętamy o chorych i potrzebujących.
Naszą wielką radością ostatniego czasu jest ukończenie domu parafialnego.
Wszystko to, dokonuje się przy udziale Waszej różnorodnej pomocy.
Obejmujemy Was wszystkich naszą wdzięcznością, pamięcią i modlitwą.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem
Parafianie z Coq- Ville

Napisz komentarz: